Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Uzun etek X

Marka


Mağaza


Fiyat


Uzun Etekler


Uzun etekler rahatlığıyla ve şıklığıyla mükemmel uyum sağlayabileceğimiz güzel kombinler oluşturabileceğimiz her yerde günün her saatine uygun modellerle karşımıza çıkıyor. Uzun etek her bedendeki kadınlar için vazgeçilmeyecek derecede bizleri bekliyor. Volanlı, çizgili, pilili, asimetrik kesimli, yırtmaçlı rahat kumaşlardan üretilen ve renk skalasının geniş olduğu modeller mevcut.

İlk giydiğimizde rahatlığına varıp sonradan vazgeçemediğimiz bu ürünler giyerken bizi zorlamayacak kadar mükemmeller. Önerimiz uzun boylu bayanların babetlerle şıklığa kavuşurken, kısa boylu bayanların topuklu ayakkabılarla kullanarak hem daha uzun hem de daha iyi bir görünüme kavuşmasıdır. Uzun eteklerin kesimiyle daha ince de gözükebilirsiniz. Pilili modeller biraz daha kilolu gösterirken üst bölgesi oturan alta doğru genişleyen yani çan şeklindeki modeller sizi daha zayıf gösterecektir. Göbek bölgesini kapatmak içinse yüksek beli olanları tercih etmelisiniz. İçinize giyeceğiniz jüponla eteğiniz hem teninize yapışmaz hem de daha düz bir görünüm elde edersiniz.

 

UZUN ETEK KOMBİNLERİ

Dediğimiz gibi günü her saatine uygun bu modelleri yaz kış sürekli üstümüzden çıkarmak istemeyeceğiz. Günlük kullanımda daha penye ve rahat kesimli kumaları tercih edebiliriz. Gece ve şık davetlerde ise ipek ve şifon görünümündeki etekler bize eşlik edecektir. Yazın her renk seçenekleriyle rahat bir tshirt ve babetle güne hazır olurken kışın koyu renk ve daha kalın kumaşlı seçenekleriyle uyumu yakalayabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde pantolon modellerinden sıkıldıysanız yumuşak ve rahat kumaşıyla kesinlikle sizlere hitap edebilir. Altına giyebileceğiniz topuklu ayakkabılarla ve kısa bir üstle yaz geceleri için ideal seçim yapmış olursunuz. Kışın kalın hırkalarla ve belinize takacağınız şık bir kemerle ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Altınıza giyebileceğiniz botlarla rahatlığınızdan ödün vermeden kış günlerini rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

 

UZUN ETEK KOMBİNLERİ

Davet edildiğiniz bir ortamda ipekli kumaşlardan bir uzun etek ve üzerine giyebileceğiniz transparan gömlekle farklı bir kombin etmiş olursunuz. Örnek verecek olursak asil bir görünüm için siyah volanlı bir etek üzerine alacağınız işlemeli bir ceket ve uyumlu çanta ayakkabıyla tamamlamış olursunuz.Plaja giderken, bir plaj partisinde çiçek desenli veya geometrik desenli eteğinizle giydiğiniz sandaletleriniz yaz için gayet uyumlu bir kombin olabilir. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan uzun etek modelleri iddianızı korumaya yardımcı olacaktır.

 

 

Instagram


Hakkımızda