Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Yagmurluklar X

Marka


Mağaza


Fiyat


Yağmurluk


Yağmur ve kötü hava şartları maalesef kaçınılmaz gerçeğimizdir. Bu hava şartlarından korunmak zorundayız yoksa dakikalar içinde kedi yavrusu gibi sırılsıklam olabiliriz. Hal böyle olunca bir takım gereçlere ihtiyaç duyarız. İşte bunlardan en önemlisi de yağmurluk modelleri! Şık ve bizi yağmurdan koruyacak bu kıyafet resmen hayat kurtarır.

Yağmur yağdığında ne kadar şemsiye de taşınsa yağmurun yağma şekline göre üstümüz de ıslanabiliyor, giydiğimiz montlar su geçirebiliyor ve tene değen o ıslaklık insanı ciddi anlamda huzursuz ediyor ama evden çıkarken kıyafetinizle oldukça uyumlu trende uygun bir yağmurluk aldınız zaman gününüzü kurtarmış olursunuz.

 

YAĞMURLUK MODELLERİ

Yağmurluk seçimi çok zor değildir çünkü artık oldukça şık ve aynı zamanda uygun fiyatta yağmurluklara kolayca ulaşabiliyoruz. Yağmur mevsiminde dolabınızda farklı renklerde 2-3 tane yağmurluk olması fazlasıyla işinize yarayacaktır. Yağmurlukların iç tarafı desenli astarlı, kolları kıvrılan ve farklı kumaş çeşitlerinde modelleri vardır. Yağmurluğu spor yaparken, bisiklet sürerken,  alışverişe çıkarken, işe giderken, akşam yemeğine ya da özel bir davete giyerken giyebilirsiniz. Bu ortamlarda giyebileceğiniz özellikte birçok yağmurluk vardır ki kıyafetinizle tamamen uyumlu ve hoş durur. Spor yaparken eşofman takımı ile uyumlu spor tarzda yağmurluklarınızı giyebilirsiniz ya da işe giderken dar ve hoş duran bir yağmurluk tercih edebilirsiniz. Kendinize farklı bir hava katmak istiyorsanız, eteğinizin boylarında bir yağmurluk giyerseniz farklı bir tarz sergilemiş olursunuz. Ayrıca yağmurlukların oldukça uygun olan kullan-at modelleri de mevcuttur, yağmur yağacağını kestirememiş ve öylece çıkmışsanız hemen durumu kurtarmak için kullan-at yağmurluk alabilirsiniz.

Seçeceğiniz her kıyafetle olduğu gibi yağmurluğunuz ile de gününüze neşe katabilirsiniz. Renk renk,desen desen yağmurluklar içerisinde size en uygun olanı seçmeniz ve kombinlemeniz yeterli olacaktır. Tayt modelleri son dönemlerde günlük hayatta oldukça tercih edilmektedir. Tayt, t-shirt ve yağmur çizmesiyle yapacağınız bir kombinle yağmurlu bir günde de havalı olmayı başarabilirsiniz. Yağmur çizmeleri bu gibi durumlarda çok işinize yarayacaktır. Üstelik kolaylıkla ulaşabileceğiniz çizme markaları artık her yerde.Yağmurluk ve çizme ile her zaman tarzınızı korumayı başarabilirsiniz. 

Instagram


Hakkımızda