Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Yelek X

Marka


Mağaza


Fiyat


Yelek Markaları


Yelekler giydiğimiz kıyafetleri bambaşka havalara bürüyebiliyorlar. Kumaş pantolon ve beyaz gömlek üzerine giyeceğiniz bir yelekle sizi hem seksi, hem de otoriter bir havaya büründürebilir.

Ya da askılı bir bluzün üzerine giyeceğiniz yelek size ayrı bir şıklık katacaktır. Şortunuzun üzerine giydiğiniz dar streç bluzunuzun üzerine de yelek giyebilirsiniz. Bu sizi hem havalı hem de seksi gösterecektir. Şayet yaz mevsimindeyseniz renkli spor ayakkabı modellerini tercih edin. İlla sandalet giyeceğim diyorsanız o zaman da ayak bakımınıza ve pediküre mutlaka dikkat edin.

 

YELEKLERİ NASIL KOMBİN ETMELİYİZ?

Yelekler tamamlayıcı kıyafetlerdir. Bir nevi aksesuar görevi görürler. Resmi bir yerde çalışan biriyseniz gömlek ve dar kazaklarınızla yelek kullanabilirsiniz. Ceket şeklinde hazırlanmış bir yeleği hem kumaş pantolonla hem de blue jeanle rahatlıkla giyebilirsiniz. Ama yelek altına giyilen tişört modellerinin ya da gömleklerin bol olmamasına dikkat edin.  Yelekleri, kilolu hanımlar da rahatlıkla kullanabilirler. Hem kilolarını kamufle ederler hem de şık gözükürler. Askılı bir elbisenizi de yeleklerle kombinleyebilirsiniz. Ama bunu daha çok düz renkli elbiselerde tercih edin. Son senelerde arkası kısa ön iki ucu uzun yelekler de çok moda. Bu tarz yelekleri taytlarla giyebilirsiniz. Şayet mevsim kışsa taytınızı uzun çizmelerle veya kışlık botlar ile giymeye özen gösterin. Kısa ve bol mini eteklerin üzerinde de yelekler gayet hoş duruyor. Ya da dar vücuda oturan kısa bir elbisenin üzerine yine elbiseyle aynı boyda hazırlanmış yeleklerde size hoş ve resmi bir şıklık katacaktır. Bu kıyafetle bir iş yemeğine ya da toplantılara rahatlıkla gidebilirsiniz. Topuklu ayakkabı giymeyi unutmayın. Ayrıca yelekler abiye kıyafetlerde ve gelinlik modellerinde de çok sık kullanılıyor. Tamamıyla dantel ve boncuklar ve taşlarla  hazırlanmış modelleri abiye elbiselere ve gelinliklere  hoş bir şıklık katıyor.

 

YELEK MODELLERİ

Yelekler bayanların kıyafetlerinde hem rahat etmelerini, hem de iyi kombin edilirse farklı bir şıklık elde etmelerini sağlar. Yelekler kilolu hanımlar için kiloları kamufle etme görevini rahatlıkla görürler. Şayet dar bir etek ve üzerine de yine dar kesim bir gömlek ya da şık kazak modelleri giydiyseniz kiloları yelekle kapatabilirsiniz.  Şayet bluzunuz transparansa yine yelekle hoş bir şıklık elde edebilirsiniz. Çok üşüyen biriyseniz trikodan hazırlanmış çok hoş yelekleri işinizde de gömlek ya da tişörtünüzle kullanabilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda