Ceket Modelleri

Pek çoğumuz ceketleri sadece yemeklerde, törenlerde veya iş yerinde, ofiste giyilen parçalar olarak görüyoruz. Fakat gerçek şu ki ceketlerin de diğer günlük parçalarda olduğu gibi, mevsimine ve tarzına göre hem klasik hem abiye hem de günlük modelleri bulunmakta. Kot ceket, deri ceket gibi ceketleri bahar aylarında tamamlayıcı olarak tercih ederken, klasik modelleri ofiste ve günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Giyeceğiniz yere ve tercihinize uygun olarak seçeceğiniz renk ve modeldeki ceketinizle, kalabalıklar içinde ışıldayacağınızı biliyoruz.
 

DERİ CEKET

Rock chic stilinde giyinmeyi seviyorsanız, deri ceket modelleri gardrobunuzun en önemli parçalarından olmalı. Pek çok renkte ve modelde bulunan deri ceketlerin, siyah ve zımbalı olanları rock chic stilini yakalamak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Siyahın dışında kahve ve krem tonlarındaki deri ceketler de aynı renk kemer ve ayakkabıyla kombinlenip, daha farklı bir tarzı yakalanamızını sağlayabilir. Deri ceketlerin kısa modellerini, bir parti akşamı gece elbisenizin üzerine tercih ederken, uzun modellerini ise yağmurlu ve soğuk günlerde tercih edebilirsiniz.

 

KOT CEKET MODELLERİ

En az kot pantolonlar kadar ün salmış ve klasikleşmiş bir diğer parça ise kot ceketler. Bahar aylarında birçoğumuzun kurtarıcısı olan kot ceketler, açık ve koyu kot renkleri dışında, pembe, mavi, yeşil gibi canlı renkleriyle de tam bir güneşli ama biraz da serin günlerin kıyafeti. Kot ceketlerinizle şık olmak oldukça kolayken, dikkat etmeniz gereken tek şey, kot ceketinizi kot pantolonunuzla kombinlediyseniz, ikisinin aynı tonlarda olmaması.

 

BLAZER CEKET

Her kıyafetin olduğu gibi, ceketlerin de klasik parçaları tabiki gözardı edilemez. İşte bu modeller daha çok iş toplantılarında, yemeklerde, törenlerde tercih ettiğimiz modeller. Ama birkaç renk ve model tercihi değiştirmekle bu modelleri de günlük kombinlerimizin içine katabiliriz. Örneğin blazer ceketleri, kumaş pantolonlar ile değil de düşük bel kot markaları arasından seçim yaparak kendi tarzınıza uygun bir biçimde kombinleyip akşamüstü arkadaşlarınızla kahve buluşmasına gidebilirsiniz. İş yerinde, ceketinizi ve pantolonunuzu kontrast renklerde tercih ederek klasik şıklığı kolayca elde edebilirsiniz. Yaz aylarına yaklaşılan serin bahar aylarında ise pastel renklerde bir ceket tercih ederek akşamüstü serinliğini şıklığa dönüştürebilirsiniz.

 

Helmut Lang Ceket Modelleri

Ceketler hem gündüz hem de gece kombinlerinizi oluştururken sizlere yardımcı olan parçalardır. Dış giyim olarak kullanabileceğiniz gibi kışın gece dışarı çıkarken kabanlarınızın içine de giyebilirsiniz. Helmut Lang ceket modelleri ile sizlere hem gece hem gündüz şıklığı yaratıyor. Marka koleksiyonu arasında bulunan ceketlerden siyah klasik ceket ile çalışan bayanlarımız kolaylıkla ofis şıklığını yakalayabilirler. Bu ceket içine krem rengi bir şifon gömlek giyerek altınıza yüksek bel kumaş pantolon giyebilir ve kombininizi bordo bir stiletto ile tamamlayabilirsiniz. Gündelik hayatınız için bir kombin önerisi olarak ise ; Helmut Lang ceketleri arasında bulunan beden kısmı siyah kol kısımları bordo olan ceketi gündelik hayatınızda dış giyim olarak kullanabilirsiniz. Aynı ceketi gece dışarı çıkarken uzun elbiseniz üzerine de giyebilirsiniz. Netmoda.com ile Helmut Lang ceketleri satın alabilir ve alışverişin keyfine varabilirsiniz.

 
9 ürün bulundu : "Ceket Vero Moda"